logitech z-680 user manual david piddock artist peugeot 508 2.2 aadiyil akhileshan lyrics gnjilane-silovo
  • News

REIF Krajowy Warsztat dla Interesariuszy

REIF Krajowy Warsztat dla Interesariuszy

Stworzenie bardziej zrównoważonego, energooszczędnego i ekonomicznie opłacalnego systemu transportu towarowego jest jednym z filarów unijnej strategii dekarbonizacji transportu.

W ramach polityki krajowej i europejskiej, jaki jest rzeczywisty poziom atrakcyjności kolejowego transportu towarowego i jakie są kluczowe czynniki wspierające reorientację modalną przepływów?

Te i inne zagadnienia zostaną omówione podczas Krajowych Warsztatów dla Interesariuszy – Polska, które odbędą się 28 marca 2022 r. w godz. 12.00 do 14.00. Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu, które odbędzie się w sali nr 232 Uniwersytetu Szczecińskiego (ul. Cukrowa 8).

Rejestracja na wydarzenie

W ramach projektu REIF partnerzy z Niemiec, Polski, Chorwacji, Austrii, Słowenii i Włoch przez trzy lata pracowali nad znalezieniem i przyjęciem najlepszych sposobów wsparcia kolejowego transportu towarowego. Więcej informacji można znaleźć na stronie projektu REIF

Partnerem projektu jest Środkowoeuropejski Korytarz Transportowy EUWT z o.o., przy wsparciu Województwa Zachodniopomorskiego.

Our Partnersget to know them


Associate members with observer status: Opole Voivodeship